Biedformulier

U heeft nog geen kavels op uw biedformulier

Diverse landen

U ZIET MOMENTEEL ONZE GEHELE CATALOGUS.
Toon onverkochte kavels Toon alle kavels
Grote afdeling prentbriefkaarten
  • Kavel : 2612 Diverse landen

     ruim 1000 ex. vnl. oude en extra modern w.b. beter Zuid-Amerika, Europese landen etc. in doos
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 440 EUR

    Kavel : 2613 Diverse landen

     ca. 1000 ex. oude en zeer oude met veel Duitsland o.a. litho kaarten etc. in doos
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 2614 Diverse landen

     ca. 700 ex. meest zeer oude w.b. beter Frankrijk, Afrika etc. in doosje
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 280 EUR

    Kavel : 2664 Diverse landen

     beroepen, types, folklore 200 ex. oude en zeer oude in album
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2665 Diverse landen

    ca. 240 ex. oude en zeer oude in album
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 2689 Diverse landen

     types, folklore 145 ex. w.b. beter in doosje
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2690 Diverse landen

     200 ex. oude en zeer oude met beter
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 110 EUR

    Kavel : 2701 Diverse landen

     ca. 700 ex. oude en zeer oude met veel litho kaarten Duitsland etc.
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 280 EUR

    Kavel : 2713 Diverse landen

     ca. 450 ex. oude en zeer oude w.b. oude en zeer oude o.a. expo 1894 België, 5 doosjes in doos
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2714 Diverse landen

     ca. 1000 ex. meest oude in kratje
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 110 EUR

    Kavel : 2736 Diverse landen

     , fantasie ca. 3000 ex. meest oude in 2 kratjes en los in verhuisdoos
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2737 Diverse landen

     ca. 2000 ex. oude en zeer oude w.b. Zuid Amerika etc. 3 doosjes in verhuisdoos
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 220 EUR

    Kavel : 2739 Diverse landen

     ca. 1500 ex. oude en zeer oude in 5 albums w.b. Zwitserland, Frankrijk en iets motief vogels in verhuisdoos
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR