CORINPHILA veilingen

Biedformulier

U heeft nog geen kavels op uw biedformulier

België


U ZIET MOMENTEEL ONZE GEHELE CATALOGUS.
Toon onverkochte kavels Toon alle kavels
• Tentoonstellingscollectie Seychelles
• Leuke afdeling zeppelinpost
Overzicht sorteren :
  • Kavel : 2806 België

    1 / 2
    catalogusnummer : 20A
    Leopold I 40 centiem bleekroze tanding 15, pracht ex. met grote plakkerrest, cat.w. 1390
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2807 België

    1 / 2
    catalogusnummer : 37A
    Leopold II 5 frank lichtbruin, pracht ex., cat.w. 1850
    Inzet : 240 EUR
    Uw bod : EUR Auto bieding aanmaken

    Kavel : 2808 België

    1 / 1
    catalogusnummer : 135-149
    12 verschillende waarden emissie Londen 1915 w.b. 5 franken nr. 147 en 10 frank nr. 149 op 5 aangetekende filatelistische enveloppen naar Sint Gillis, (vrijwel) pracht ex. (envelop met nr. 149 scheurtje), cat.w. ca. 1000
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2809 België

    1 / 1
    catalogusnummer : 150-163
    Rode Kruis 1 centiem t/m 10 frank, pracht ex. (20 centiem nr. 155 ontbreekt), cat.w. 1485
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 2810 België

    1 / 1
    catalogusnummer : 272A-272K
    Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank gesigneerd Balasse, cat.w. 1850
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2811 België

    1 / 1
    catalogusnummer : 272A-272K
    Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 850
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 2812 België

    1 / 1
    catalogusnummer : 363-374
    Grote Orval 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 1100
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 2813 België

    1 / 1
    catalogusnummer : TR100-TR127
    Mechelen-uitgifte 10 centiem t/m 20 frank (inclusief nr. TR102a), pracht ex. (nr. TR113 stomp hoektandje), cat.w. 2000
    Inzet : 300 EUR
    Uw bod : EUR Auto bieding aanmaken

    Kavel : 2814 België

    1 / 1
    catalogusnummer : TR178-TR201
    Eeuwfeest 10 centiem t/m 100 frank, pracht ex. (nr. TR180 roestpuntje), cat.w. 1200
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Auto bieding aanmaken

    Kavel : 2815 België

    1 / 1
    catalogusnummer : OC10-OC25
    Bezetting Eerste Wereldoorlog, 2 centiem t/m 6,25 frank, nr. OC19 bruin vlekje achterzijde, cat.w. 745
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2816 België

    1 / 1
    /
    catalogusnummer : OC24
    Bezetting Eerste Wereldoorlog 2.50 frank in blok van 4 met hoekvelrand en HAN-nummer H4806-14, 1 ex. niet storend gomvouwtje, cat.w. 1200+
    Inzet : 200 EUR
    Uw bod : EUR Auto bieding aanmaken
Overzicht sorteren :