zoekresultaat (485)

Als PDF downloaden bewerken / opslaan / zoeken
  • Kavel : 1999 Nederland

    catalogusnummer : LP12-13
    Meeuwen 15 en 25 gulden (nr. LP12 met velrand) met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 600
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 130 EUR

    Kavel : 2000 NL Luchtpost

    catalogusnummer : LP12-13
    Meeuwen 15 en 25 gulden, beide met perfin GUSTO (scheepswerf Gusto in Schiedam), pracht ex. (15 gulden kort tandje onder).
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2001 NL Luchtpost

    catalogusnummer : LP13
    Meeuw 25 gulden grijszwart in strip van 3 op pakketkaart van Tilburg 6-7-1955 via Amsterdam naar Kowloon (Hong Kong), vrijwel pracht ex. (kaart enkele vouwtjes)
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 400 EUR

    Kavel : 2002 NL Luchtpost

    catalogusnummer : LP13
    Meeuw 25 gulden en roodfrankering van 45 cent op grootformaat envelop van Den Haag 27-11-1957 naar Palembang, vrijwel pracht ex. (envelop meerdere kreuken, deel frankeerstrook ontbreekt). Tariefopbouw: brief woog 370 gram, luchtrecht was 30 cent per 5 gram, wordt 74 x 30 cent maakt fl. 23,20 vermeerderd met het aantekenrecht (30 cent) en het briefport (fl. 1,95) brengt het totaal op fl. 25,45
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2003 NL Luchtpost

    catalogusnummer : LP1
    Boekje uit 1930 met 40 donkerblauwe luchtpostetiketten Per Luchtpost Par Avion, links gebonden, luxe ex!
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 130 EUR

    Kavel : 2004 NL Port

    catalogusnummer : P6B II
    5 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ x 12 grote gaten type II met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 1350
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2005 NL Port

    catalogusnummer : 6D IV
    5 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ grote gaten type IV, pracht ex. (vlekje linker bovenhoek) met certificaat NVPH 1976, cat.w. 1000
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 400 EUR

    Kavel : 2006 NL Port

    catalogusnummer : P7B III
    10 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ x 12 grote gaten type III met certificaat Vleeming 2017, origineel spikkeltje in gom, cat.w. 1000
    Inzet : 240 EUR
    Hamerprijs : 240 EUR

    Kavel : 2007 NL Port

    catalogusnummer : P27 II, P27 III
    Opruimingsuitgifte 3 cent op 1 gulden in blok van 4 w.b. 1 ex. type II en 3 ex. type III, originele spikkeltjes in gom, cat.w. 650+
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2008 Nederland

    catalogusnummer : P27 III, P28 III
    Opruimingsuitgifte 3 en 50 cent op 1 gulden blauw en rood type III met certificaat NKD 2018 (P27 originele zwarte spikkeltjes in gom), cat.w. 800
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2009 Nederland

    Opruimingsuitgifte 3 en 50 cent op 1 gulden blauw en rood type III met certificaat Vleeming 2018 (beide zegels origineel vezeltje in gom), cat.w. 800
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2010 Nederland

    catalogusnummer : P31-P43
    De Ruyter ½ cent t/m 1 gulden met certificaten Moeijes 1992 en NKD 2016, cat.w. 1400
    Inzet : 340 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 2011 NL Port

    catalogusnummer : P37a
    De Ruyter 7½ cent type II, cat.w. 300
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2012 Nederland

    catalogusnummer : P42
    De Ruyter 50 cent met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 525
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2013 Nederland

    catalogusnummer : P44-P60
    ½ t/m 50 cent lichtblauw met certificaat NKD 2012 voor nr. P59, cat.w. 555
    Inzet : 130 EUR
    Hamerprijs : 190 EUR

    Kavel : 2014 NL Port

    catalogusnummer : P44-60
    ½ t/m 50 cent lichtblauw behoudens P57 (15 cent), 25 cent met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 552
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 2015 NL Port

    catalogusnummer : P48Aaf
    3 cent lichtblauw met variëteit ENT in plaats van CENT, pracht ex. gesigneerd Van der Loo, cat.w. 325
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2016 Nederland

    catalogusnummer : P59
    25 cent lichtblauw met hoekvelrand met certificaat NKD 2015, centrering zie foto, cat.w. 475
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 110 EUR

    Kavel : 2017 Nederland

    catalogusnummer : P67a-P68b
    Opruimingsuitgifte 10 en 12½ cent in keerdrukparen met en zonder tussenstrook met certificaten Muis 2001 en NKD 2017, cat.w. 825
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2018 NL Port

    catalogusnummer : P67a-P68b
    Opruimingsuitgifte 10 cent blauw en 12½ cent rood in keerdrukparen met en zonder tussenstrook, pracht ex. met certificaten Muis 1994 en NKD 2019, cat.w.1280
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2019 NL Port

    catalogusnummer : P67b-P68b
    Opruimingstuitgifte 10 op 1½ cent en 12½ op 5 cent in keerdrukparen met tussenstrook (licht gevouwen op tanding), cat.w. 775
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2020 NL Port

    catalogusnummer : P68a-P68b
    Opruimingsuitgifte 12½ op 5 cent rood in veldeel van 18 waarin 2x de keerdrukparen met en zonder tussenstrook met verzoekstempel Roermond 25-7-1928, pracht ex., cat.w. 2030+
    Inzet : 260 EUR
    Hamerprijs : 420 EUR

    Kavel : 2021 NL Dienst

    catalogusnummer : D1-D8
    Armenwet 1 t/m 10 cent (nr. D8 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 800
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 320 EUR

    Kavel : 2022 NL Dienst

    catalogusnummer : D27-D40
    Cour Internationale de Justice 2 cent t/m 1 gulden met certificaat Vleeming 2020 (12 en 15 cent originele gomstreepjes, 25 cent origineel zwart puntje in gom), cat.w. 1750
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 900 EUR

    Kavel : 2023 Nederland Telegram

    catalogusnummer : T6a, T6c-d, T6g-i
    Ongetande kleurproeven zonder waarde-inschrift in zandkleur, blauw, roodbruin, geel, lila en groen, alle met groot deel buurzegel, pracht ex.
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 320 EUR

    Kavel : 2024 Nederland Telegram

    catalogusnummer : TG5
    15 cent lila en zwart, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018: Boven rechts tandgaatje uitgediept overigens fris zegel, cat.w. 440
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 80 EUR

    Kavel : 2025 Nederland Telegram

    catalogusnummer : TG7
    25 cent lila en zwart, pracht ex. (enkele minieme bruine tandjes), cat.w. 1925
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 480 EUR

    Kavel : 2026 NL Brandkastzegels

    catalogusnummer : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden met certificaat NKD 2014 (4½ gulden met plakkerrestje), cat.w. 1100
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 340 EUR

    Kavel : 2027 NL Brandkastzegels

    catalogusnummer : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex. met certificaat NKD 2013, cat.w. 845
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2028 NL Brandkastzegels

    catalogusnummer : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex., cat.w. 845
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 190 EUR

    Kavel : 2029 NL Brandkastzegels

    catalogusnummer : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden met certificaat Muis 1995, cat.w. 845
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2030 NL Internering

    catalogusnummer : IN1
    Nederlandse Maagd in groen met velrand met certificaat Bakker 2009, cat.w. 400
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 2031 NL Internering

    catalogusnummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met hoekvelrand, IN2 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 2032 NL Internering

    catalogusnummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN2 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2033 NL Internering

    catalogusnummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat NKD 2016, cat.w. 650
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2034 NL Internering

    catalogusnummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat Muis 2010, cat.w. 650
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2035 NL Internering

    catalogusnummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2036 NL Internering

    catalogusnummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin, nr. IN1 met ondervelrand, N2 in onderrand gomloos plekje, cat. w. 650
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 2037 Nederland

    catalogusnummer : PV1A
    11 cent bruin en olijfgroen tanding 12½, vrijwel pracht ex. (gomzijde getind) met certificaat NVPH 2005, cat.w. 1375
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 360 EUR

    Kavel : 2038 Nederland

    catalogusnummer : PV2A
    15 cent ultramarijn en bruin tanding 12½ met certificaten NVPH 1991 en Vleeming 2020 (enkele originele gomloze plekjes), cat.w. 20.000
    Inzet : 7500 EUR
    Hamerprijs : 9500 EUR

    Kavel : 2039 NL Postbewijs

    catalogusnummer : PW1-PW7
    1 t/m 10 gulden met certificaat Muis 2000, cat.w. 9000
    Inzet : 3000 EUR
    Hamerprijs : 3800 EUR

    Kavel : 2040 NL Fiscaalzegels

    Ministerie van Verkeer en Waterstaat 75 cent t/m 100 gulden (totaal 8 waarden)
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2041 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 2
    10 cent karmijnrood, pracht ex. met originele bruine gom en certificaat Vleeming 2020, cat.w. 1500
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2042 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 2
    10 cent karmijnrood met rondstempel Samarang, pracht ex.
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2043 Ned.-Indië Halfrond-francostempel

    catalogusnummer : 9
    Indramajoe type B (Voerman 100) volledig op emissie 1870 10 cent op briefstukje, pracht ex.
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2044 Ned.-Indië Halfrond-francostempel

    catalogusnummer : 2
    Palembang (Voerman 300) op 10 cent karmijnrood, pracht ex.
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2045 Ned.-Indië Halfrond-francostempel

    catalogusnummer : 1
    Serang (Voerman 225) op 10 cent karmijnrood, pracht ex.
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2046 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 10F
    Willem III 12½ cent grijs tanding 12½ x 12 grote gaten, pracht ex. met certificaat Muis 1992, cat.w. 2350
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 650 EUR

    Kavel : 2047 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 10F
    Willem III 12½ cent tanding 12½ x 12 grote gaten met vierkantstempel Medan 1-8-1896, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2015 (boven kort tandje en onder dun tandpuntje, overigens fris zegel), cat.w. 2350
    Inzet : 240 EUR
    Hamerprijs : 280 EUR

    Kavel : 2048 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 27
    Hangend Haar 25 cent lila met attest Vleeming 2018, cat.w. 135
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : 90 EUR

    Kavel : 2049 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 30
    Hangend Haar 2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met certificaat NKD 2017, cat.w. 725
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 320 EUR

    Kavel : 2050 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 37A
    Hulpuitgifte 2½ gulden op 2½ gulden violetgrijs met attest Vleeming 2018, cat.w. 300
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 85 EUR

    Kavel : 2051 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 79a
    Java 1 gulden doflila met variëteit opdruk hoogstaand, pracht ex. met certificaat NVPH 1990, cat.w. 400
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 280 EUR

    Kavel : 2052 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 80a
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk hoogstaand, pracht ex. gesigneerd Keiser en met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 6100
    Inzet : 1800 EUR
    Hamerprijs : 2600 EUR

    Kavel : 2053 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 80f
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (dun tandje en miniem bruin plekje gomzijde) gesigneerd Keiser en Ned. Bond met certificaat Muis 1998, cat.w. 3850
    Inzet : 750 EUR
    Hamerprijs : 950 EUR

    Kavel : 2054 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 80f
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 5500
    Inzet : 1500 EUR
    Hamerprijs : 2200 EUR

    Kavel : 2055 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 93f
    Buiten Bezit 22½ cent bruin en olijf met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (gom niet origineel) met certificaten NVPH 1956 en Vleeming 2020, cat.w. (3025)
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 340 EUR

    Kavel : 2056 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 98f
    Bezit Buiten 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. met certificaat NVPH 2007, cat.w. 3850
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 2057 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 140f
    Nooduitgifte 17½ op 22½ cent olijf en bruin met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Ned. Bond, cat.w. 450
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2058 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 145A
    Hulpuitgifte 32½ op 50 cent tanding 11 x 11½ met opdruk in type I, nagegomd pracht ex. met certificaat Muis 1998, cat.w. (1250)
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2059 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 160D-166D
    Jubileum 5 cent t/m 5 gulden lijntanding 11½ met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 500
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2060 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 171f
    Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. (gom licht getint) met certificaat Muis 1996, cat.w. 450
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2061 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 181A
    Kreisler 12½ cent oranje op speciaal geprepareerd papier met loslatende kleur met certificaat Vleeming 2020, glanzende lijnen voorzijde licht verkleurd. Zeldzaam zegel!
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 380 EUR

    Kavel : 2062 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 181A
    Kreisler 12½ cent oranje op speciaal geprepareerd papier met loslatende kleur met certificaat Vleeming 2017, glanzende lijnen voorzijde licht verkleurd. Zeldzaam zegel!
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2063 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 212
    Opruimingsuitgifte 2 cent op 20 cent bruin met spiegeldruk op achterzijde
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2064 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 260
    Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, onderrandstuk, cat.w. 750+
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 220 EUR

    Kavel : 2065 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 260
    Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, pracht ex. met miniem plakkerspoortje en certificaat Vleeming 2020, cat.w. 350
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 110 EUR

    Kavel : 2066 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 274-289
    Van Konijnenburg 10 cent (in 5 kleuren) t/m 25 gulden, ongetand, PC 227a/227e en 228/242, pracht ex., cat.w. 830
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2067 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 280
    Van Konijnenburg 35 cent paars, rechts onder hoektandje gerepareerd (niet op cert. vermeld), met deel stempel Malang en certificaat Muis 2006, cat.w. 500. Echt gebruikt een zeldzaam zegel!
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 90 EUR

    Kavel : 2068 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 289
    Van Konijnenburg 25 gulden oranje met luxe langebalkstempel Batavia Centrum, pracht ex. (uitgestreken hoekvouwtje)
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 110 EUR

    Kavel : 2069 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 293-297,301,303
    Moehammadijah 2 cent t/m 15 cent en Inheemse dansers 4 en 7½ cent alle in strip van 3 met overdruk Specimen/ Collection/ Madagascar op 2 delen archiefblad
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 150 EUR

    Kavel : 2070 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 300
    Danser 3 cent geelgroen in zeer fris rechtervel van 100 stuks, ets R11, lichte horizontale vouw (door 10 ex.), PC 268a, cat.w. 5000
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2071 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 300
    Danser 3 cent, ongetande proef in veldeel van 12 met 2 tussenstrookparen en ets R11, tevens tekst op velrand fiat drukken CB A4 13/11 41 met handtekening, knipje in velrand (en bruin vlekje), PC 268a, cat.w. 500+
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2072 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 302
    Danser 5 cent, ongetande proef in veldeel van 10 stuks met notitie op velrand fiat drukken CB A4 1/10 '41 en handtekening, pracht ex., PC 273d, cat.w. 150++
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2073 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 295
    Stempelproef Wilhelmina 30 cent blauwgrijs als PC 295 maar gedrukt op kartonpapier, pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 2074 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 304s-316s
    Landschappen en Wilhelmina 1 cent t/m 2½ gulden met gatdoorboring en specimen in rood w.b. met velrand
    Inzet : 180 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2075 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 307, 308
    Landschappen 5 cent blauw (3x) en 7½ cent olijfgrijs (2x) met bestelhuisstempel Semitau op ongedateerde envelop naar Hoogwoud, vrijwel pracht ex. (2 zegels minieme gebreken en rechts iets ruw geopend)
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 2076 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 309
    Noodstempel HULPPOST KTR. SOE  13. 3. 46. in violet op Wilhelmina 10 cent bruin. Luxe afdruk van het uiterst zeldzame noodstempel dat te Soë op Timor werd gebruikt, vrijwel pracht ex.
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 2077 Nederlands-Indië

    1 / 7
    catalogusnummer : 337-346
    Hartz 15 cent t/m 25 gulden, ongetande proeven (25x), veldeeltjes, diverse ex. bruine puntjes
    Inzet : 1000 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 2078 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 337-346
    Hartz 15 cent t/m 25 gulden, ongetande proeven, pracht ex.
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2079 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 347-348
    Hartz 15 en 20 cent in ongetande veldeeltjes van 25 stuks (beide één ex. bruin vlekje), PC 310/311, cat.w. 1000
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2080 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 351-353, 355-358
    Indonesia Hartz 15, 20, 25, 45, 50 en 80 cent en 1 gulden, ongetande proeven, Zo.1DF, 2DF, 3DF, 5DF en 7DF,  tevens niet-vermelde 50 cent en 1 Gulden, Prangko uit 1A-9A (50 cent niet vermeld), Zbl cat.w. à 750 per stuk
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 750 EUR

    Kavel : 2081 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 351-355, 355-358
    Indonesia Hartz 15, 20, 25, 45, 50 en 80 cent en 1 gulden, alle links velrand, 20 cent drukkersteken propellor en 25 cent tulp, ongetande proeven. Zo 1DF, 2DFF, 3DF, 5DF en 7DF, tevens niet-vermelde 50 cent en 1 gulden. Prangko uit 1A-9A, 50 cent niet vermeld. Zbl cat.w. à 750 per stuk
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 1200 EUR

    Kavel : 2082 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 351bf
    Indonesia Hartz 15 cent oranje met variëteit I van Indonesia missend met certificaten NVPH 1967 en Vleeming 2020 (originele gomloze streepjes en plekje), cat.w. 1475
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 650 EUR

    Kavel : 2083 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 362-370
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand in blokken van 4, onder velrand, pracht ex., Zbl. 15D/23D, cat.w. 2620
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 2084 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 362-370
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand, pracht ex., Zbl. Indonesië 15D/23D, cat.w. 655
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2085 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 362-379
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand, onder velrand, pracht ex., Zbl. 15D/23D cat.w. 655
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 50 EUR

    Kavel : 2086 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven, alle velrand met telcijfer 8, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 3475
    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2087 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven in blokken van 4, links velrand, alle telcijfers 6 en 7, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 13.900
    Inzet : 700 EUR
    Hamerprijs : 1000 EUR

    Kavel : 2088 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 3475
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 360 EUR

    Kavel : 2089 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : C10
    Proefvlucht Marinevliegdienst Weltevreden-Soerabaja 23.8.20 en achterzijde aankomststempel Soerabaja 24.8.20 (resp. vliegtuig naar rechts en bij aankomststempel naar links), envelop 12½ cent, (in VH genoemde data 24 en 26 aug. foutief), 31 brieven gevlogen, lichte verticale archiefvouw
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 130 EUR

    Kavel : 2090 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D2f
    12½ cent grijs met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Evert Kroon, cat.w. 380
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 2091 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D3f
    15 cent olijfbruin met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (gom licht gelig) met certificaat NVPH 1968, cat.w. 350
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2092 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D3f
    15 cent olijfbruin met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat NVPH 1965, cat.w. 380
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 120 EUR

    Kavel : 2093 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D5f
    25 cent lila met variëteit kopstaande opdruk op fragment, pracht ex. met certificaat NVPH 1965, cat.w. 500
    Inzet : 120 EUR
    Hamerprijs : 160 EUR

    Kavel : 2094 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D7
    2½ gulden oranjebruin en lichtblauw, cat.w. 400
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR

    Kavel : 2095 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D7f
    2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (gom licht getint en papierrestje) met certificaat NVPH 1950, cat.w. 825
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 300 EUR

    Kavel : 2096 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D23f
    25 cent violet met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Ned. Bond en met certificaat NVPH 1978, cat.w. 1925
    Inzet : 500 EUR
    Hamerprijs : 750 EUR

    Kavel : 2097 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D26f
    1 gulden doflila met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. (miniem dun stipje) met certificaat NVPH 2005, cat.w. 770
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 260 EUR

    Kavel : 2098 Nederlands-Indië

    catalogusnummer : D27f
    2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, fris pracht ex. gesigneerd Keiser, cat.w. 330
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 100 EUR