Veiling 255 september 2022
Kijk- en veilingdagen (Klik om te openen)
Enkele hoogtepunten:
• Mooi Nederland met variëteiten en rariteiten
• Emissie 1852 collectie Van Hoek
• Emissie 1864 collectie Wim Warburg
• Puntstempels collectie Van Alteren
• Originele landenverzamelingen
• Prentbriefkaarten
• Numismatiek, w.b. veel grote partijen
1850-1990c. poststukken in honderdtallen deels gesorteerd op stempeltypen, frankeringen etc. in houten archieflade
1979-2020 w.b. collectie */**, vellen, themamapjes, automaatboekjes (o.a. 6b, 9-serie) en combinaties in 5 albums/insteekboeken in doos
1964/1992 verzameling postzegelboekjes waarbij variëteiten in 5 albums
1852-2000c. collecties gestempeld en postfris w.b. iets stempels, voorraad, ca. €80,- nominaal, fdc's, onafgeweekt materiaal etc. in 16 albums/insteekboeken in 3 verhuisdozen
1870-2000c. postwaardestukken gebruikt en ongebruikt w.b. fotokaarten (meest ongebruikt), stempels, verhuiskaarten, iets geïllustreerd, iets O.R. etc. in 15 albums/insteekboeken in verhuisdoos
1850-2000c. poststukken w.b. voorfilatelie, enkelfrankeringen, ballonpost (gesigneerd), gelegenheidsstempels, iets overige stempels, fdc's etc. in 9 insteekboeken
2 albums en doosje poststukken, tevens divers, in doos
1945 - 2000 collecties */** in 4 Davo albums
1864-1980c. w.b. blokken van 4, strippen en veldelen */** meest jaren '50 en '60, iets collecties Nederland en O.R. in 4 insteekboeken/albums in doosje
1852 en later collecties en materiaal op stockkaartjes waarbij Cinderella's en klassiek buitenlands in 5 albums/insteekboeken en 9 mapjes
1850-1950 correspondentie familie Veening-Van Panhuijs betreffende handel in Hongkong/Batavia, WOII, iets postukken (emissie 1872 naar China 1891 - ernstige gebreken) etc. Tevens wereldalbum in doos
1872c waarbij een collectie Nederland (legioenblokken 2x), Nederlands-Indië met o.a Japanse bezetting, noodgeld/poststukken en iets Duitsland in 14 insteekboeken