Veiling 255 september 2022
Kijk- en veilingdagen (Klik om te openen)
Enkele hoogtepunten:
• Mooi Nederland met variëteiten en rariteiten
• Emissie 1852 collectie Van Hoek
• Emissie 1864 collectie Wim Warburg
• Puntstempels collectie Van Alteren
• Originele landenverzamelingen
• Prentbriefkaarten
• Numismatiek, w.b. veel grote partijen
232 - Winsum - op emissie port 1881 5 cent op dichtgeplakte circulaire uit Eenrum 10-9-1891, pracht ex., cat.w. 100+
236 - Breukelen - op Willem III 7½ cent, vrijwel pracht ex., cat.w. 100+22
244 - Uithuizen op Cijfer ½, 1 en 2½ op krantenbandje 15-11-1885 naar Utrecht, zeer fris pracht ex. doch 1 ex. nr. 31 ernstig beschadigd, cat.w. 225+75+80
245 - Huissen - op Hangend Haar 12½ cent op envelop 20-2-1893 naar Milaan, pracht ex. (envelop klein stukje rechts missend), cat.w. 100+
247 - Dieren - op postbewijs 1½ gulden, vrijwel pracht ex. (enkele korte tandjes). Enig bekende afdruk op postbewijs!
247 - Dieren - op Willem III 22½ cent, pracht ex., cat.w. 125+55
251 - Sloterdijk - mooi op Willem III 10 cent, pracht ex., cat.w. 150
257 - Middelharnis - op Willem III 20 cent, vrijwel pracht ex. gesigneerd Koopman, cat.w. 250
257 - Middelharnis - op Hangend Haar 15 cent, pracht ex., cat.w. 300
258 - Soest - op Hangend Haar 5 cent, fraai ex. (gerepareerd) gesigneerd Koopman, cat.w. 1500
Onidentificeerbaar stom puntstempel op Rijkswapen 2 cent, pracht ex.
Stom puntstempel van Herveld op Willem III 5 en 10 cent en Cijfer 2½ cent, pracht ex.