255e Veiling
15-17 september 2022
Kijk- en veilingdagen (Klik om te openen)
Enkele hoogtepunten:
• Mooi Nederland met variëteiten en rariteiten
• Emissie 1852 collectie Van Hoek
• Emissie 1864 collectie Wim Warburg
• Puntstempels collectie Van Alteren
• Originele landenverzamelingen
• Prentbriefkaarten
• Numismatiek, w.b. veel grote partijen
- (-) Remove Los nummer filter Los nummer
5 cent blauw plaat VI pos. 16-17 in paar, vrijwel pracht ex. (rechterzegel diagonale vouw) met certificaat Vleeming 2022: Ongetand paar echt, gom origineel en postfris, cat.w. 6600
Geperforeerde tandingproef 12½ x 12 10 cent zwart op lichtblauw, nagenoeg postfris (gom iets getint, zoals gebruikelijk)
½ cent roze type I, tanding 13½ x 13¼ grote gaten in hoekrandblok van 6, gom origineel en postfris, met klein attest Vleeming 2022, cat.w. 300++ Herkomst : collectie Dr. Louis
1 gulden blauw t/m 5 gulden donkergrijs alle in de tanding 12½, met certificaat Moeijes 1981, cat.w. 650
Kind op dolfijn 6 cent rood met variëteit volledige spiegeldruk op achterzijde
Vluchtelingen (Icem) met foutdruk - perforatie ca. 35 mm naar rechts verschoven - spectaculaire foutdruk ! met certificaten Vleeming 2022 en Muis 2005
Cijferserie 65 cent bruin met foutdruk - ongetand - horizontaal paar met Attest Vleeming 2022, vrijwel pracht ex. (vlekje op gomzijde)
Crouwel 70 cent grijsviolet in paar met variëteit sterk verschoven perforatie (Nederland boven i.p.v. beneden)
Rode kruis 40 cent met sterk verschoven rode kleur (wandelende nier)
Inhuldiging 65 cent hoekrandblok met variëteit naar boven verschoven blauwe kleur (65c, Beatrix en Nederland)
Kinderzegels 1981 velletje met foutdruk - sterk versneden - met attest Vleeming 2022
Olympische spelen Barcelona velletje met sterk naar boven verschoven perforatie (4 mm), de woorden atletiek en schaatsen vallen buiten zegelbeeld met certificaat Vleeming 2022