255e Veiling
15-17 september 2022
Kijk- en veilingdagen (Klik om te openen)
Enkele hoogtepunten:
• Mooi Nederland met variëteiten en rariteiten
• Emissie 1852 collectie Van Hoek
• Emissie 1864 collectie Wim Warburg
• Puntstempels collectie Van Alteren
• Originele landenverzamelingen
• Prentbriefkaarten
• Numismatiek, w.b. veel grote partijen
- (-) Remove Los nummer filter Los nummer
Meeuwen 15 en 25 gulden met certificaat Nkd 2013, cat.w. 600
1½ cent lichtblauw in blok van 6 types I (2x) en III (4x), vrijwel pracht ex. (enkele perforaties los), cat.w. 480 met attest Vleeming 2022
5 cent lichtblauw type I, gom geelbruin getint, attest Vleeming BPP (2016)
Cour Internationale de Justice 2 en 4 cent met certificaat Vleeming 2022, cat.w. 750
Cour Internationale de Justice 2 cent t/m 1 gulden met certificaat Vleeming 2022 (20 cent origineel vezeltje in papier), cat.w. 1750
15 cent t/m 7½ gulden alle met hoekvelrand rechtsonder, pracht serie met certificaat Vleeming AIEP (2022), cat.w. 1500+
Getande proeven van overdrukken van niet-uitgegeven waarden op de niet-uitgegeven Brandkast-serie, 20 cent in zwart op de 1½ gulden donkerblauw, 35 cent in lichtrood op de 2¼ gulden roodbruin, 35 cent in donkerrood op de 4½ gulden zwart en 35 cent in zwart op de 7½ gulden rood met certificaat Vleeming 2021
Leopold II 20 centiem blauw met certificaat Pierre Kaiser 2022, centrering zie foto, cat.w. 500
Leopold II 25 centiem olijf tanding 14 op gesatineerd papier met certificaat Pierre Kaiser 2022, centrering zie foto, cat.w. 475
Leopold II 50 centiem lichtgrijs tanding 15 op gesatineerd papier in blok van 4 met velrand met certificaat Pierre Kaiser 2022, tussen 2 bovenste zegels iets los op tanding, cat.w. 2600+
Leopold II 1 frank mauve met certificaat Pierre Kaiser 2022, cat.w. 1525
Albert met Helm 2 t/m 10 frank, cat.w. 2120