255e Veiling
15-17 september 2022
Kijk- en veilingdagen (Klik om te openen)
Enkele hoogtepunten:
• Mooi Nederland met variëteiten en rariteiten
• Emissie 1852 collectie Van Hoek
• Emissie 1864 collectie Wim Warburg
• Puntstempels collectie Van Alteren
• Originele landenverzamelingen
• Prentbriefkaarten
• Numismatiek, w.b. veel grote partijen
- (-) Remove Los nummer filter Los nummer
- Brits Gemenebest (7) Apply Brits Gemenebest filter
- Europa (80) Apply Europa filter
- Nederland en Rijksdelen (625) Apply Nederland en Rijksdelen filter
- NL Luchtpost (1) Apply NL Luchtpost filter
- Numismatiek (48) Apply Numismatiek filter
- Overzee (17) Apply Overzee filter
- Republic Java (3) Apply Republic Java filter
- Republic Sumatra (3) Apply Republic Sumatra filter
Delfzyl A (Ey 200) op 10 cent rood, pracht ex.
Delfzyl A (Ey 600) op 15 cent donkeroranje pos. 16, pracht ex.
Delfzyl A (Ey 600) op 15 cent donkeroranje, pracht ex. gesigneerd Okker. Herkomst: collecties Beyst (1965), Minou Martine (1967) en Reed (1995)
Delfzyl C (Ey 800) op 5 cent blauw plaat IV pos. 28, pracht ex. Herkomst: collecties Wolff de Beer (1966) en Van Kimmenade (1973)
Delfzyl C (Ey 800) op 5 cent lichtblauw plaat IV pos. 71, pracht ex.
Delfzyl C (Ey R) op 10 cent rood plaat V, fraai ex. (vouwtje en schaafplekje achterzijde). Het Corinphila archief meldt 6 afdrukken op de 10 cent waarvan deze de mooiste is! Herkomst: collecties: Berghuijs (1992) en De Peijper (2013)
Den Helder A (Ey 250) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Den Helder C (Ey 50+R) op 10 cent rood en 15 cent oranje in paar op envelop 17-6-1859 naar Penrhyn (GB), fraai ex.
Dirksland A (Ey R) deels op 15 cent geeloranje hoekrandstuk pracht. ex. met attest Vleeming 2022
Dirksland A (Ey R) deels op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Herkomst: collecties Berghuijs (1992) en De Peijper (2013)
Dirksland C (Ey R) vlekkerig op 5 cent blauw plaat III, pracht ex. Zeldzaam stempel! Volgens het Corinphila archief 7 afdrukken op de 5 cent bekend! Herkomst: collectie Reed (1995)