256e veiling Maart 2023
- (-) Remove Los nummer filter Los nummer
- (-) Remove Main Catalog - Collections filter Main Catalog - Collections
Tweeletterstempel Kamp Wies:Veld 25-6-1872 op briefkaart van Utrecht 24-6, vrijwel pracht ex. (deels verkleurd), - zeldzaam stempel - Bijgevoegd kleinrond Kamp bij Rijen op nr. 33a
1918/1919 Uitvoering distributiewet en verstrekking van broodkaarten, 2 poststukken met vrijdom van briefport en aantekenrecht (2x). De naamloze aantekenstrookjes zijn gestempeld met hulppostkantoor naamstempel KLOOSTERZANDE, verstuurd naar Dordrecht (waarbij een poststuk gestempeld is met 'in uitgaaf verantwoord'), vervolgens zijn beide poststukken retour gestuurd naar Kloosterzande
10 gulden oranje, pracht ex., cat.w. 850
2 cent donkergroen tanding 12 x 11½, pracht ex., cat.w. 275
5 - Amsterdam - op 2e emissie 10 cent, pracht ex. (vlekje)_
13 - Zaltbommel - op 2e emissie 15 cent, fraai ex. (scheurtje)
13 - Zaltbommel - op 2e emissie 15 cent, fraai ex. (diverse gebreken)
67 (zonder krul) - Leeuwarden - op Willem III 12½ cent, pracht ex. gesigneerd Koopman, cat.w. 150
99 (punt na cijfer) - Sneek - op Willem III 22½ cent, vrijwel pracht ex. (hoektandvouwtje), cat.w. 150+55
112 - Velp - op Willem III 1 gulden, pracht ex. (boventanding zie foto), cat.w. 100+50
117 - Waalwijk - op Willem III 22½ cent, pracht ex., cat.w. 50+55
149 - Haaksbergen - op Cijfer 2½ cent, vrijwel pracht ex. (dun plekje) gesigneerd Koopman, cat.w. 250
Pagina's
- 1
- 2
- 3
- 4
- volgende ›
- laatste »