256e veiling Maart 2023
- (-) Remove Nederland en Rijksdelen filter Nederland en Rijksdelen
- (-) Remove Nederland en Overzeese Rijksdelen filter Nederland en Overzeese Rijksdelen
- (-) Remove Overzeese Rijksdelen filter Overzeese Rijksdelen
- (-) Remove Nederlands-Indië filter Nederlands-Indië
- (-) Remove Ned.-Indië Voorfilatelie filter Ned.-Indië Voorfilatelie
VOC 5 St, type II in zwart (licht rood doorschijnend), WdB 5c, pracht afdruk op beschadigde envelop naar Batavia
VOC 6 St. (WdB 1a), klein deel stempel mist, verder duidelijke afdruk op frisse ongedateerde omslag naar Cabo de Goede Hoop, type a bekend uit Amsterdam
VOC 6 st. fiscaalstempel, pracht afdruk op notariële akte Batavia 1778, cert. Ned.Bond (1969) en NVPH (2012)
VOC 10 St in rood, duidelijke doch matig beïnkte afdruk op ongedateerde omslag naar Batavia (potlood 1808), WdB 6b
Document inzake de taxatie van een stuk grond Sourabaya 1-7-1813 met rond fiscaal stempel 6 stuivers van de English East India Company Java, vrijwel pracht ex. met certificaat NVPH 2012
JAVA GENERAL POST OFFICE BATAVIA in rood, ingevuld 36 st., WdB 13, op brief naar Armeense koopman Gavork Manoek te Batavia 1813
JAVA POST OFFICE SAMARANG en POSTPAID, beide in rood, achterzijde geschreven 6 St. (vooruitbetaald port), vrij duidelijke afdrukken op frisse brief van Samarang naar Sampoe Res. Djokjakarta 20 September 1822, WdB 14 en 30, attest van der Vlist AIEP (2003)
JAVA POST OFFICE SAMARANG met ingeschreven port 8 St. en POSTPAID, beide in rood, WdB 14 en 30, gebruikelijke iets zwakke afdrukken op frisse brief Samarang-Soerabaja 23 Januari 1818, attest Van der Vlist AIEP (2003)
JAVA POST OFFICE SAMARANG met ingeschreven port 6 St. en POSTPAID, beide in rood, WdB 14 en 30, gebruikelijke iets zwakke afdrukken op frisse brief Samarang-Djojokarta 20 Septembre 1822, attest Van der Vlist AIEP (2003)