256e veiling Maart 2023
- (-) Remove Nederland en Rijksdelen filter Nederland en Rijksdelen
- (-) Remove Nederland en Overzeese Rijksdelen filter Nederland en Overzeese Rijksdelen
- (-) Remove Overzeese Rijksdelen filter Overzeese Rijksdelen
Bezoekie (Voerman 125) goed op Willem III 10 cent karmijnrood, pracht ex.
Willem III 10 cent oranjebruin met rond-francostempel (type B) Bodjonegoro 26-3, pracht ex. met certificaat Vleeming 2023. Uiterst zeldzaam, door Bulterman en Voerman niet gemeld. Storm van Leeuwen geeft een "?". In andere literatuur alleen 20 cent gemeld d.d. 13-3-1873
Tjiandjoer (Voerman RRR) deels op 10 cent oranjebruin, vrijwel pracht ex. (los hoektandje) met klein attest Vleeming 2023: zeer zeldzaam stempel op emissie 1870
10 cent oranjebruin en 15 cent grijsbruin met puntstempel 115 - Tandjong Balei - (SvL R) in violet op envelop 18-4-1889 naar Thun (CH) met routestempel Ned:Indië over Brindisi, vrijwel pracht ex. (envelop/zegels iets gevlekt)
25 cent donkerpaars met puntstempel 115 - Tandjong Balei - (SvL R) in violet op envelop 8-5-1889 naar Thun (CH) met routestempel Ned:Indië over Brindisi, vrijwel pracht ex. (zwak gestempeld)
Envelop 10 cent op 10 cent grijs met pracht afstempeling vierkantstempel Veldpostkantoor-Bali 25-10-1906 (SvL 350) naar Soekaboemi (envelop achter licht verkleurd en zwakke archiefvouw)