256e veiling Maart 2023
- (-) Remove Los nummer filter Los nummer
Koppen-vlucht 1-10-1927, Aangetekende briefkaart van Amsterdam naar Soerabaja, gefrankeerd met o.a. nr. 105, pracht ex.
Verdragstatenpost Islandfahrt 30-6-1931, envelop van Den Haag 24-6-1931 over Friedrichshafen naar Reykjavik, zeer fris pracht ex.
Verdragstatenpost 9e Südamerikafahrt 24-10-1932, aangetekende envelop van Amsterdam 21-10-1932 via aanbrengvlucht naar Berlijn-Friedrichshafen naar Ascunsion (Paraguay), pracht ex.
Meeuwen 15 en 25 gulden, cat.w. 600
Bernhardfonds 10 t/m 50 cent in blokken van 4 (gomzijdes iets getint), cat.w. 1280
Vliegtuig 1½ t/m 25 gulden, cat.w. 525
Do. X 10 cent t/m 1½ gulden op envelop 18-8-1931 naar Curaçao, pracht ex.