256e veiling Maart 2023
- (-) Remove Los nummer filter Los nummer
Proef in zwart op dik kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-54, 56-59, 61-64, 66-69 en 71-74 in veldeel van 20 ex. met hoekvelrand, pracht ex. (miniem schaafplekje in rand, ver van zegelbeeld) Herkomst: Corinphila Zürich 84 (1992)
5 cent blauw in blok van 4, pracht ex. (iets op tanding verstevigd), cat.w. 1000
½ cent roze tanding 13½ x 13¼ plaat 4 pos. 161-164 en 171-174 in blok van 8 met velrand. Posities 171-172 zijn type II met lange breukstreep (8 respectievelijk 9 mm). Het blok bevat dus zowel een verticaal paar (pos. 161/171) als een horizontaal paar (pos. 172-173) met beide types samenhangend. Met certificaat Vleeming 2018 (enkele originele gomstreepjes en pos. 171 enkele bruine vlekjes. Uiterst zeldzaam en één van de grootste rariteiten van emissie Cijfer 1876!
7½ cent bruin in keerdrukpaar met tussenstrook in blokpaar met stempel Zierikzee 1-9-1924, pracht ex. met certificaat Vleeming 2023, cat.w. 2500+
Tentoonstelling 10 t/m 35 cent in blokken van 4, pracht ex., cat.w. 640+
Tweezijdig met watermerk 30 cent donkerlila in blok van 4 met hoekvelrand waarin onderste paar variëteit afwijkende tanding links- en rechtsboven, 2 verticale gomvouwtjes, cat.w. 830+
Vierzijdig 12½ cent lilaroze met watermerk in blok van 4, pracht ex., cat.w. 475
Van Konijnenburg 20 cent roodlila in blok van 4 met volledig centraal langebalkstempel Batavia Centrum 10-6-1941, pracht ex. (enkele iets kortere tandjes), cat.w. 600+
Van Konijnenburg 25 gulden oranje in blok van 4 met volledig centraal stempel Buitenzorg 29-8-1941, pracht ex., cat.w. 800+
Bernhardfonds 10 t/m 50 cent in blokken van 4 (gomzijdes iets getint), cat.w. 1280
25 cent groen en zwart type I, type II en type III (2x), samenhangend in blok van 4 met originele iets bruinige gom (2e oplage!), cat.w. 1600+