256e veiling Maart 2023
Vierzijdig ½ t/m 60 cent in blokken van 4 (nr. R35 2 ex. vouwtje, nr. R41 2 ex. vouwtje, nr. R49 gom deels ingdroogd, nr. R51 ondertanding minder mooi), cat.w. 2625
Vierzijdig 12½ cent lilaroze met watermerk in blok van 4, pracht ex., cat.w. 475
Kind 2 t/m 10 cent in blokken van 4 (nr. R73 1 ex. origineel zwart puntje en 1 ex. deukje), cat.w. 1300+
Kind 1½ t/m 12½ cent in blokken van 4 met hoekvelrand (1 ex. nr. R82 papierrest achterzijde), cat.w. 560
Meeuwen 15 en 25 gulden in hoekrandblokken van vier, cat.w. 2400+
Opruimingsuitgifte 10 en 12½ in keerdruk blokparen met en zonder tussenstrook, cat.w. 1650+
Cour Permanente de Justice Internationale 7½ cent t/m 30 cent in blokken van vier met certificaat Vleeming 2022 (2 ex. 7½ cent origineel gomstreepje en 2 ex. 30 cent origineel dof gomplekje, frisse blokken zonder gebreken) cat.w. 480
Jaarbeurs Bandoeng 1 cent t/m 20 cent in blokken van vier met certificaat Vleeming 2022 (2 cent 2 ex. en 4 cent 1 ex. met origineel puntje in gom, 20 cent 1 ex. met bruin vlekje, overigens frisse serie zonder gebreken), cat.w. 4000+
Kreisler 5 gulden geelbruin met watermerk, hoekrandblok van vier, cat.w. 600+
Van Konijnenburg 20 cent roodlila in blok van 4 met volledig centraal langebalkstempel Batavia Centrum 10-6-1941, pracht ex. (enkele iets kortere tandjes), cat.w. 600+
Van Konijnenburg 25 gulden oranje in blok van 4 met volledig centraal stempel Buitenzorg 29-8-1941, pracht ex., cat.w. 800+
Moehammadijah 2cent-15 cent ongetande proeven in hoekveldelen van 35 stuks, resp. etsnummer R28, L29, L30, L31 en R32, enkele bruine vlekjes, proevencatalogus 256a, 257. 258b, 259c en 260e, cat.w.3675