256e veiling Maart 2023
- (-) Remove Los nummer filter Los nummer
Meeuwen 15 en 25 gulden, cat.w. 600
Vliegende Kraai 12½ cent met 1e-dag treinblokstempel 22-11-1938 op Sluis envelop, pracht ex., cat.w. 160+
Meeuw 15 gulden op particuliere, geïllustreerde eerstedagenvelop van Amsterdam 12-11-1951 naar Jacksonville V.S. met aankomststempels Jacksonville op achterzijde, pracht ex. - zeldzaam -
Meeuw 25 gulden op particuliere, geïllustreerde eerstedagenvelop van Amsterdam 12-11-1951 naar Jacksonville V.S. met aankomststempels Jacksonville op achterzijde, pracht ex. - zeldzaam -
Vienna Printings Repoeblik, Pos Udara (Airmail) 10 sen - 7½ rupiah, final imperforate proofs in blocks of 4, all with sheet margin, fine/very fine unmounted mint
Vienna Printings Repoeblik, Pos Udara (Airmail) 10 sen - 7½ rupiah, final imperforate proofs in blocks of 4, all with sheet margin, fine/very fine unmounted mint (7½ rupiah right margin damaged)
Vienna Printings Repoeblik, Resmi 2 - 50 sen and Pos Udara (Airmail) 10 sen - 1 rupiah, final imperforate proofs in blocks of 4 with sheet margin, fine/very fine unmounted mint (some minor creases)
Bernhardfonds 10 t/m 50 cent in blokken van 4 (gomzijdes iets getint), cat.w. 1280
Bernhardfonds 10 cent t/m 50 cent alle met opdruk SPECIMEN in rood en gatdoorboring, pracht ex. met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 1000
Prinses Juliana 10 t/m 50 cent alle met opdruk SPECIMEN in rood en gatdoorboring, pracht ex. met certificaat Muis 2007, cat.w. 300
Vliegtuig 1½ t/m 25 gulden, cat.w. 525