256e veiling Maart 2023
- (-) Remove Los nummer filter Los nummer
Proef in zwart op dik kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-54, 56-59, 61-64, 66-69 en 71-74 in veldeel van 20 ex. met hoekvelrand, pracht ex. (miniem schaafplekje in rand, ver van zegelbeeld) Herkomst: Corinphila Zürich 84 (1992)
Ongetande kleurproef door A.W. Sijthoff van de 5 cent type II in karmijn met velrand, pracht ex.
Stempelproef op dun papier geplakt op kartonnetje door de American Banknote Company van de 2½ gulden oranje, pracht ex.
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 12½ x 12, pracht ex., cat.w. 700