256e veiling Maart 2023
Proef in zwart op dik kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-54, 56-59, 61-64, 66-69 en 71-74 in veldeel van 20 ex. met hoekvelrand, pracht ex. (miniem schaafplekje in rand, ver van zegelbeeld) Herkomst: Corinphila Zürich 84 (1992)
5 cent blauw plaat VI pos. 42-44 en 47-49 op dik papier in blok van 6, fraai ex. (gerepareerd) met certificaat Dr. Louis 1995. Het Corinphila-archief meldt 6 gebruikte blokken van de 5 cent emissie 1852.
5 cent blauw in blok van 4, pracht ex. (iets op tanding verstevigd), cat.w. 1000
½ cent roze tanding 13½ x 13¼ plaat 4 pos. 161-164 en 171-174 in blok van 8 met velrand. Posities 171-172 zijn type II met lange breukstreep (8 respectievelijk 9 mm). Het blok bevat dus zowel een verticaal paar (pos. 161/171) als een horizontaal paar (pos. 172-173) met beide types samenhangend. Met certificaat Vleeming 2018 (enkele originele gomstreepjes en pos. 171 enkele bruine vlekjes. Uiterst zeldzaam en één van de grootste rariteiten van emissie Cijfer 1876!
½ cent roze tanding 12½ cent kleine gaten types I en II tezamen in twee verticale paren in blok van vier met velrand, vrijwel pracht ex. (horizontaal op tanding verstevigd), cat.w. 3000. Mooi fris en zeldzaam randblok
Nieuwe kleuren ½ t/m 2½ cent in blokken van 6, 1 ex. n r. 32a bruin vlekje en korter tandje, cat.w. 2400+
½ cent helder rood t/m 2½ cent violet (1 cent met plaatfout dikke L) in blokken van vier (op perforatie gevouwen), met certificaat Vleeming 2022 (2 cent gom deels ingedroogd overigens frisse zegels zonder gebreken) cat.w. 1600+
Lot 2690
1899 Cijfer en Bontkraag
7½ cent bruin in keerdruk blokparen met en zonder tussenstrook, cat.w. 2000+
7½ cent bruin in keerdrukpaar met tussenstrook in blokpaar met stempel Zierikzee 1-9-1924, pracht ex. met certificaat Vleeming 2023, cat.w. 2500+
40 cent groen en oranje in blok van 4, cat.w. 500+
Hulpuitgifte 60 op 30 cent in blok van 4 met velrand, cat.w. 600+
Tentoonstelling 10 t/m 35 cent in blokken van 4, 2 ex. nr. 137 licht getint, cat.w. 900