256e veiling Maart 2023
Tweezijdig met watermerk 2 t/m 40 cent in verticale of horizontale paren (nr. R20 tanding minder mooi, nr. R22 origineel zwart puntje in gom, nr. R29 iets getint), cat.w. 924
Tweezijdig met watermerk 30 cent donkerlila in blok van 4 met hoekvelrand waarin onderste paar variëteit afwijkende tanding links- en rechtsboven, 2 verticale gomvouwtjes, cat.w. 830+
Vierzijdig ½ t/m 60 cent in blokken van 4 (nr. R35 2 ex. vouwtje, nr. R41 2 ex. vouwtje, nr. R49 gom deels ingdroogd, nr. R51 ondertanding minder mooi), cat.w. 2625
Kind 2 t/m 10 cent in blokken van 4 (nr. R73 1 ex. origineel zwart puntje en 1 ex. deukje), cat.w. 1300+
Kind 1½ t/m 12½ cent in blokken van 4 met hoekvelrand (1 ex. nr. R82 papierrest achterzijde), cat.w. 560
Meeuwen 15 en 25 gulden in hoekrandblokken van vier, cat.w. 2400+
Meeuwen 15 en 25 gulden (3x), cat.w. 1800
Meeuwen 15 en 25 gulden (2x), cat.w. 1200
Meeuwen 15 en 25 gulden, cat.w. 600