- Accessories (13) Apply Accessories filter
- All World (27) Apply All World filter
- British Commonwealth (160) Apply British Commonwealth filter
- Europe (657) Apply Europe filter
- European countries (20) Apply European countries filter
- Koninkrijk (31) Apply Koninkrijk filter
- Literature (35) Apply Literature filter
- Netherlands and Colonies (1707) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (343) Apply Overseas filter
- Postcards (264) Apply Postcards filter
- Republic Java (7) Apply Republic Java filter
- Republic Sumatra (7) Apply Republic Sumatra filter
- Topics (7) Apply Topics filter
- Various (8) Apply Various filter
- Various Countries (156) Apply Various Countries filter
Displaying 13 - 24 of 3934
Albert met Helm 10 frank wijnrood, cat.w. 630
Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank gesigneerd Balasse, cat.w. 1850
Kardinaal Mercier 10 centiem t/m 10 frank, cat.w. 1350
Grote Orval 5 centiem t/m 10 frank, cat.w. 3100
Opening: 160 €
Kruis van Lotharingen 10 centiem t/m 5 frank, cat.w. 985
Koekelberg 5 frank groen in ongeplooid velletje van 10 ex., cat.w. 800
Opening: 160 €
Dagbladzegels 10 centiem t/m 20 frank, cat.w. 1000
Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in velletjes van 4 met nummer, deels iets getint, cat.w. 1100
Opening: 1.200 €
Sold for: 1.600 €
Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in ongetande genummerde velletjes van 4 ex., gomzijdes (licht) getint en minieme bruine vlekjes voorzijde, cat.w. 11.000. Zeer zeldzaam!
Wapen SS 10 t/m 100 frank, cat.w. 1050
Wapen SS 10 t/m 100 frank met variëteit geheel ongetand, 50 frank miniem abklatsch, cat.w. 925
Langemark 50 frank blauw, cat.w. 425