- Accessories (15) Apply Accessories filter
- All World (167) Apply All World filter
- British Commonwealth (122) Apply British Commonwealth filter
- Europe (664) Apply Europe filter
- Literature (34) Apply Literature filter
- Netherlands and Colonies (2077) Apply Netherlands and Colonies filter
- Numismatics (150) Apply Numismatics filter
- Overseas (348) Apply Overseas filter
- Postcards (264) Apply Postcards filter
- Thematics (36) Apply Thematics filter
Zevenbergen B (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I pos. 1 op fragment, pracht ex.
Eibergen (Ey 250) op 5 cent blauw, pracht ex. (onbeduidend dun puntje in rand)
Gebroken cirkelstempel Goor (Ey 250) met geschreven datum aanduiding op 5 cent lichtblauw plaat III pos. 6 op envelop van Delden 25-12-1859 naar Deventer, pracht ex. Het Corinphila-archief meldt 8 poststukken met dit stempel op de 5 cent!
Gebroken cirkelstempel Loenen (Ey 250) 2x dubbel afgeslagen op 5 cent staalblauw plaat I pos. 37/42 in verticaal paar op fragment, pracht ex
Gebroken cirkelstempel Wageningen (Ey 750) op 5 cent donkerblauw plaat III pos. 79-80 in paar op fragment. Het Corinphila-archief meldt 5 afdrukken van dit stempel op de 5 cent! Herkomst: collectie Berghuijs (1993)
Puntstempel 44 - Den Haag - op 15 cent donkeroranje, vrijwel pracht ex. (iets getint)
Distributiekantoor Hillegom in cirkel (Ey 1000) op 5 cent blauw plaat III pos. 54, pracht ex. Het Corinphila-archief meldt 5 afdrukken van dit stempel op de 5 cent! Herkomst: Corinphila Amstelveen 197 (2008)
Amerikaans rondstempel New York op 5 cent blauw op fragment, pracht ex. gesigneerd Okker. Herkomst: collecties Minou Martine (1967) en Van Kimmenade (1973)
Hannoveriaans stempel Papenburg in blauw op 5 cent blauw plaat II pos. 17, pracht ex.
stempels, 41 ex. w.b. halfrond franco, lang-, halte-, halve cirkel, P.D., diverse administratieve stempels etc.