- Accessories (15) Apply Accessories filter
- All World (167) Apply All World filter
- British Commonwealth (122) Apply British Commonwealth filter
- Europe (664) Apply Europe filter
- Literature (34) Apply Literature filter
- Netherlands and Colonies (2077) Apply Netherlands and Colonies filter
- Numismatics (150) Apply Numismatics filter
- Overseas (348) Apply Overseas filter
- Postcards (264) Apply Postcards filter
- Thematics (36) Apply Thematics filter
Hilversum B (Ey 200) op 5 cent blauw plaat I op vouwbrief 27-9-1852 aangaande de aanleg van een grindweg tussen Hilversum en Laren, pracht ex.
Hoorn C klein (Ey 150) op 5 cent lichtblauw plaat IV pos. 5, pracht ex.
Leiden A (Ey 300) op 10 cent karmijn plaat I pos. 22, pracht ex.
Leeuwarden C klein (Ey 50) centraal en volledig op 10 cent donkerrood plaat III pos. 78-79 in paar, pracht ex.
Maastricht C klein (Ey 50) centraal op 5 cent helderblauw plaat IV pos. 47-48 in paar, pracht ex.
Nymegen B (Ey 175) op 15 cent donkeroranje pos. 58, pracht ex.
Oldenzaal C (Ey 100) op 5 cent helderblauw plaat V pos. 9-10 in paar met velrand, pracht ex.
Schiedam C klein (Ey 100) op 5 cent lichtblauw plaat III pos. 98 met velrand, pracht ex.
Schoonhoven B (Ey 150) op 10 cent karmijn plaat II, pracht ex.
Sluis A (Ey 500) op 15 cent donkeroranje pos.76-77 in paar, pracht ex. gesigneerd Brun
Terneuzen C (Ey 250) mooi op 5 cent melkblauw plaat IV pos. 34, pracht ex.
Terneuzen C (Ey 250) op 5 cent lichtblauw plaat IV pos. 88, pracht ex.