- Accessories (15) Apply Accessories filter
- All World (167) Apply All World filter
- British Commonwealth (122) Apply British Commonwealth filter
- Europe (664) Apply Europe filter
- Literature (34) Apply Literature filter
- Netherlands and Colonies (2077) Apply Netherlands and Colonies filter
- Numismatics (150) Apply Numismatics filter
- Overseas (348) Apply Overseas filter
- Postcards (264) Apply Postcards filter
- Thematics (36) Apply Thematics filter
Doesborgh C klein (Ey 125) centraal op 5 cent flets grijsblauw plaat III pos. 3-4 in paar, pracht ex.
Enkhuizen A (Ey 75) centraal op 10 cent rood in paar, pracht ex.
Franeker A (Ey 500) op 15 cent donkergeeloranje pos. 21, pracht ex. Herkomst: collectie Wolff de Beer (1966)
Gorinchem A (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat II, pracht ex.
Gorinchem A (Ey 800) iets gevlekt doch vrijwel volledig op 15 cent donkeroranje pos. 24, pracht ex.
Gorinchem C groot (Ey 600) op 15 cent donkeroranje pos. 57 op briefomslag 16-5-1856 naar Emden (Koninkrijk Hannover), pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1987. Volgens het Corinphila-archief 4 poststukken met dit stempel op de 15 cent bekend!
Gouda A (Ey 50) op 5 cent staalblauw plaat I met hoekvelrand, luxe ex.
's Gravenhage B (Ey 75) volledig en centraal op 10 cent karmijn plaat I pos. 34-35 in paar, pracht ex.
Heerenveen A (Ey 125) op 10 cent diepdonkerkarmijn plaat I pos. 92 op briefomslag 5-1-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
Heerenveen A (Ey 125) luxe en met omgekeerde dagaanduiding op 10 cent karmijn plaat I pos. 66 op briefomslag 8-7-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
Heerenveen A (Ey 500) op 15 cent donkeroranje pos. 8 op briefomslag naar Amsterdam. Volgens het Corinphila-archief hoort het zegel niet op deze omslag thuis (zie Van Dieten 483 kavel 1791) bovendien zou het een horizontale vouw hebben en is tegen het licht het keurstempeltje van Dr. Louis op de achterkant te zien! Herkomst (als brief): collecties Dreikurs (1999) en Van Hussen (2007)
Heerlen C (Ey 125) op 5 cent blauw plaat I pos. 84 op vouwbrief van Voerendaal 29-7-1856 naar Maastricht met cursief stempel Payé (vermoedelijk niet ambtelijk), laat gebruik van plaat I!, mooi briefje!.