- All World (24) Apply All World filter
- British Commonwealth (181) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (17) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (11) Apply Eastern Europe filter
- Europe (1231) Apply Europe filter
- European countries (14) Apply European countries filter
- Great Britain and colonies (13) Apply Great Britain and colonies filter
- Koninkrijk (650) Apply Koninkrijk filter
- Literature (14) Apply Literature filter
- Miscellaneous (31) Apply Miscellaneous filter
- Ned. Indië Halfrond-francostempel (69) Apply Ned. Indië Halfrond-francostempel filter
- Nederland en O.R. (66) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (1181) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Halfrond-francostempel (160) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Internering (13) Apply NL Internering filter
- NL Kleinrondstempel (10) Apply NL Kleinrondstempel filter
- NL Luchtpost (33) Apply NL Luchtpost filter
- NL Port (16) Apply NL Port filter
- NL Postwaardestukken (83) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Puntstempel (90) Apply NL Puntstempel filter
- NL Roltanding (17) Apply NL Roltanding filter
- NL Telegram (13) Apply NL Telegram filter
- Overseas (341) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (24) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Provinciaal (59) Apply Provinciaal filter
- Romeinse munten (30) Apply Romeinse munten filter
- Topics (39) Apply Topics filter
- Various Countries (196) Apply Various Countries filter
Displaying 145 - 156 of 5498
Sold for: 4.600 €
Engelse Bezetting. Briefomslag met luxe afdruk fleuronstempel Curacoa (Julsen/Benders type I) 27-6-1811 naar Mr. N.H. Rothschild te Londen. Geschreven pr. Packet en port 2/. (2 shilling). Zeer fris pracht ex. met certificaat Vleeming 2017. Slechts weinig afdrukken van dit stempel bekend. Herkomst: collectie Viehoff (1970), Van Dieten 496 (1981)
Berlijnse kleurproeven. Collectie tussen 2½ cent en 2½ gulden w.b. 1½ gulden ongetand in gekozen kleur met opdruk Monster (2x). Totaal 80 ex. in mooie kwaliteit
Emissie 1873. Collectie Specimen en Monster opdrukken in over het algemeen mooie kwaliteit.
5 cent rood tanding 11½ x 12, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 1500
2½ cent groen tanding 13½ x 13¼ in strip van 4, 5 cent rood tanding 13½ x 13¼ en 10 cent ultramarijn tanding 13½ x 13¼ op envelop van Curaçao 8-4-1885 over New York naar Leipzig, vrijwel pracht ex. (nr. 4 tandinggebrekje, envelop dichtgemaakt archiefgaatje en enkele vouwtjes)
Sold for: 2.000 €
2½ cent groen tanding 13½ x 13¼ grote gaten, 5 cent rood tanding 13½ x 13¼ grote gaten en 12½ cent geel tanding 12½ kleine gaten op kleinformaat envelop van Curaçao naar New York. Juist tarief van 20 cent voor brieven naar de USA tot 15 gram. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2017. Schaarse en aantrekkelijke 3-kleuren frankering. Herkomst: Van Dieten 480 (1978)
Sold for: 1.900 €
10 cent ultramarijn tanding 12½ grote gaten en 50 cent donkerlila tanding 13½ x 13¼ grote gaten op aangetekende envelop van Curaçao 8-11-1892 over New York (alwaar opnieuw aangetekend) naar Thun (CH). Tarief was 12½ cent en 12½ cent zeeport voor afstanden boven 300 zeemijlen per 15 gram en 10 cent aantekenrecht. Derhalve juist tarief van 60 cent voor een aangetekende brief van de 2e gewichtsklasse. Pracht ex. (lakzegels achterzijde verwijderd) met certificaat Vleeming 2017. Herkomst: Van Dieten 480 (1978)
10 cent ultramarijn tanding 12½ grote gaten en Cijfer 1 cent grijs (2x), 2 cent lila, 3 cent lichtbruin (2x) en 5 cent rood op envelop van Curaçao 9-4-1894 naar New York. Juist tarief van 25 cent voor een brief tot 15 gram. Pracht ex. (envelop enkele minieme scheurtjes) met certificaat Vleeming 2017. Mooie 5-kleurenfrankering! Herkomst: Van Dieten 480 (1978)
10 cent ultramarijn tanding 12½ grote gaten, Hangend Haar 12½ cent geelgroen en op achterzijde Cijfer 1 cent grijs en 3 cent lichtbruin (4x) op aangetekende envelop van Curaçao 8-7-1892 naar Rotterdam. Tarief bedroeg in 1892 12½ cent en 2½ cent zeeport (alleen naar Nederland) per 15 gram en aantekenrecht 10 cent. Brief is derhalve met 35½ cent een ½ cent overgefrankeerd. Vrijwel pracht ex. (nr. 4 mist hoekje, envelop iets smoezeligs met certificaat Vleeming 2017. Mengfrankeringen met 3 emissies zijn zeldzaam!
Sold for: 1.500 €
50 cent donkerlila tanding 13½ x 13¼, 1½ gulden donkerblauw en lichtblauw en Hangend Haar 10 cent ultramarijn op aangetekende envelop van het Deens Consulaat in Maracaibo (Venezuela) over Curaçao 20-10-1897 met geschreven Via New York naar Berlijn. Tarief bedroeg 12½ cent en 12½ cent zeeport voor afstanden boven 300 zeemijlen per 15 gram en aantekenrecht 10 cent. Derhalve juist tarief van fl. 2,10 voor een aangetekende envelop van de 4e gewichtsklasse. Vrijwel pracht ex. (nr. 9 rond hoekje en envelop scheurtje achterzijde) met certificaat Vleeming 2017. De 1½ gulden op een commercieel niet-filatelistisch poststuk is een rariteit! Herkomst: Van Dieten 480 (1978)
60 cent olijfgeel op aangetekende envelop van Curaçao 7-6-1898 naar Ulm (D) met tevens geschreven Via New York, fris pracht ex.
Cijfer 1 cent grijs, 2 cent lila, 2½ cent groen en 5 cent rood en Hangend Haar 12½ cent geelgroen en 15 cent karmijn op aangetekende envelop van Curaçao 28-5-1894 over New York (alwaar opnieuw aangetekend) naar Thun (CH). Envelop is met 38 cent een 3 cent overgefrankeerd. (Tarief bedroeg 12½ cent en 12½ cent zeeport en 10 cent aantekenrecht, had derhalve 35 cent moeten zijn). Vrijwel pracht ex. (nrs. 15 en 20 beide rond hoekje, deel klep mist) met certificaat Vleeming 2017. Schaarse 6-kleurenfrankering!