Kavel 4 - Veilingen 223-224

  • Kavel : 4 NL 1852 Koning Willem III

    catalogusnummer : 1b, 2q, 3d
    5 cent donkerblauw plaat I pos. 31 met velrand, 10 cent rood plaat X pos. 46 op dun papier met velrand en 15 cent oranjegeel pos. 8 alle met Specimen handstempelopdruk, luxe set met volle originele gom en certificaat Ned. Bond 2000, cat.w. EUR 7500+. Uitermate zeldzaam, volgens het Corinphila archief 11 complete sets bekend. Herkomst:  Van Dieten 496 (september 1981), collectie Dreikurs (1999)
    Inzet : 4000 EUR
    Hamerprijs : 5600 EUR