Veiling 256 Maart 2023
- Brits Gemenebest (65) Apply Brits Gemenebest filter
- Europa (455) Apply Europa filter
- Gehele Wereld (113) Apply Gehele Wereld filter
- Literatuur (23) Apply Literatuur filter
- Motief (27) Apply Motief filter
- Nederland en Rijksdelen (1717) Apply Nederland en Rijksdelen filter
- Numismatiek (90) Apply Numismatiek filter
- Overzee (102) Apply Overzee filter
- Prentbriefkaarten (175) Apply Prentbriefkaarten filter
- Main Catalog - Collections (1158) Apply Main Catalog - Collections filter
- Los nummer (291) Apply Los nummer filter
- Main Catalog - Boxes (259) Apply Main Catalog - Boxes filter
- Picturepostcards (164) Apply Picturepostcards filter
- Numismatic (84) Apply Numismatic filter
- Main Catalog - Folders (9) Apply Main Catalog - Folders filter
- Picturepostcards (9) Apply Picturepostcards filter
1869/1993, puntstempels op emissie 1872, mooie uitgebreide collectie op alle waarden (veel nr. 27!) w.b. veel betere kantoren en mooie afdrukken, totaal ca. 1500 ex. in redelijke tot goede kwaliteit in insteekboek.
1852-1977 collectie (*)/*/** met veel betere ex. en series ** inclusief luchtpost, port, roltanding etc. in 2 KaBe albums
1852/1938, gespecialiseerde gebruikte voorraad met zeer veel beter materiaal w.b. nrs. 6 (3x), 11 (8x), 14 (7x), 16 (10x), 18 (4x), 26F, 28 (22x), 41 (ca. 50x), 44 (2x), 47 (2x), 49 (2x), 99 (8x), 100 (11x), 101 (2x), 104 (3x), 105 (5x), 130 (4x), 131 (6x), 136-138 (4x), 171Af, 202a (7x), meeste toeslagseries ca. 40-50x aanwezig etc. in winkelboek. Zeer hoge cat.waarde!
1869/1893, puntstempels op emissie Hangend Haar, collectie tussen 1-257 op alle waarden w.b. veel betere kantoren en mooie afdrukken, totaal ca. 750 ex. in gemengde tot goede kwaliteit in insteekboek.
2010-2020c. nominaal NL1 (ca. 7250x) alle in velletjes Mooi Nederland in doosje
2010-2020c. nominaal NL1 (ca. 7370x) meest in velletjes van 10x in doosje
1876/1952, zeer uitgebreide voor het overgrote deel postfrisse voorraad (klein deel iets getint) met veel goed en zeer goed materiaal w.b. Kroningsgulden (plakkerrestje), Bontkraag, 101 (nagegomd), 102-103 (5x), 104, Tentoonstelling 1924 (11x), 130-131 (plakkertje), 133 (5x), Veth, Olympiade (6x), 217A (2x), Fotomontage 80 cent (6x), ANVV (8x), Zeeman (10x), Kind- en Zomerseries jaren '20 en '30 in aantallen, Van Konijnenburg (4x), Tralie (ca. 20x), Hartz (ca. 25x) etc. in dik winkelboek. Zeer hoge cat.waarde!
1881-1993 Back of the Book mooie voorraad meest ** (deels licht getint) met beter materiaal inclusief roltanding, port, luchtpost, dienst, automaatstroken etc. in insteekboek
1852-1949 voorraad meest gestempeld in grote aantallen met beter materiaal (o.a. nrs. 1-47 engros), stempels, Back of the Book etc. netjes opgezet in 6 insteekboeken in doos
1852-1969 collectie (*)/*/** met veel beter materiaal op hoofdnummers compleet met o.a. nr. 39 met certificaat Dr. Louis 1989, nr. 99 met certificaat Vleeming 2011, nrs. 130-131 met certificaat Muis 2006 en Back of the Book (Roltanding behoudens R32 compleet, Port compleet, Brandkast compleet met certificaat Moeijes 1991, Telegram compleet, LP12-13) etc. deels in gemengde kwaliteit w.b. nagegomd in 2 Davo albums
2001-2006 nominaal ruim €5000 alle met waarde €0,39 in schoenendoos
2001-2010 nominaal ca. €5000,- meest velletjes van €0,39,- en kerstvelletjes, postzegelboekjes etc. in plastic krat