Veiling 256 Maart 2023
1877/1903, Telegramzegels, voorraad gebruikt op insteekblad in map
1870-1881 puntstempels op Port 1e en 2e emissie (16x) meest betere ex. op insteekkaart in envelop
1852/1864, 10 cent karmijnrood plaat VII (67x w.b. 3 paartjes) in redelijke tot goede kwaliteit op insteekblad in map
1880c. 14 poststukken met combinatie punt- en bijkantoorstempel w.b. Amsterdam-Tent:, Rotterd:-Kruisk:. Rotterd:-De;ftsh:. RotterdamvdTakstr:U en Utrecht 3 in gemengde kwaliteit in envelop
1900-1935 post(waarde)stukken met veel beter meest Bontkraag w.b. aangetekend, expresse, stempels (klein en grootrond), bestemmingen, reclame etc. in doosje
1955-2019 collectie fdc's onbeschreven t/m nr. E787 in 7 davo albums in verhuisdoos
1946, Van Konijnenburg 1 t/m 10 gulden nrs. 346-349 (5x) postfris, cat.w. 2225 in envelop
1920, nrs. 104 en 105, ieder 10x, meest pracht ex., cat.w. 2250 in envelop
1852, 1e emissie poststukken ( 9 ex.) meest in goede kwaliteit in map
1800/1900 collectie van ca. 160 poststukken meest voorfilatelie in 3 albums
1923, 2½ en 5 gulden nrs. 130-131, beide 5x, meest pracht ex., cat.w. 2500 in envelop
1912/1920, mooie collectie van ca. 30 poststukken met emissie port 1912 w.b. exotische herkomstlanden (o.a. Brits Mandaat Palestina en Uruguay) in ringband