Veiling 256 Maart 2023
2003-2015c. collectie moderne frankeermachinestroken w.b. VOID,-opdruk, onbedrukte stroken, proeven (afgekeurd testpapier - bruin i.p.v. oranje TNT-post logo), kopstaande opdrukken, teststroken, diverse postkantoornummers, reparatienummers, garantiepost, gelopen stukken met verzendbewijzen, demonstratieopdrukken (Demoland) inclusief uitgebreide documentatie netjes opgezet in 2 Lindner albums
1864-1968 collectie gestempeld en */** w.b. Enface * in Safe album
1899/1921, Bontkraag, behoudens nrs. 64, 68 en 74 complete serie ** in envelop
1869/1893, puntstempel 152 - Scheveningen op 22 verschillende zegels in map
1952-1975 fdc's collectie tussen E11 en E143 w.b. betere items met uitgegomd adres in Davo album
1852-2000 collectie gestempeld, later */** w.b. iets betere ex. en series (o.a. Van Konijnenburg en Face */**) in 4 Davo albums in doosje
1914-1919 WWI post(waarde)stukken (ca. 30 ex.) w.b. censuurstempels, aangehouden post (AANGEHOUDEN DOOR/ DUITSCHLAND 1916/8/TERUG AFZENDER), Bergen N.H. Interneeringsdepot, Interneeringsgroep Eijsden, Commando Interneering URK, Niet bij veldpost-/kantoor No.4 etc. in envelop
1965-1979 variëteiten fdc's (7 ex.) w.b. 6 met attesten Vleeming 2022 o.a. 100 jaar I.T.U. met weggevallen rood, 300 jaar korps Mariniers met weggevallen blauw, Zomerzegels 1966 met weggevallen zwart, Sport 1978 met sterk verschoven vignet (deels op achterzijde) en Kindblok 1979 met variëteit verkeerd gesneden, rechtsboven extra hoek in envelop
1864 nr.4 (58x), 5 (228x) en 6 (10x w.b. 1 ex. op brief naar Schotland) waarbij paren en meest goede kwaliteit in insteekboek
1870-1923 Port plaatfouten gestempeld en * op insteekkaartje in envelop
1906 Port emissie 1906 (nr. P27 en P28) types en plaatfouten gestempeld meest betere ex. op insteekkaart in envelop
1942-1997 blokken en velletjes meest ** met legioen (4x) in insteekboek