Auction 221
February 28 - March 7, 2015
- All World (12) Apply All World filter
- Asian countries (6) Apply Asian countries filter
- British Commonwealth (120) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (25) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (6) Apply Eastern Europe filter
- Europe (762) Apply Europe filter
- European countries (8) Apply European countries filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (9) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Koninkrijk (89) Apply Koninkrijk filter
- Literature (16) Apply Literature filter
- Miscellaneous (23) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (56) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (1183) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Grootrondstempel (13) Apply NL Grootrondstempel filter
- NL Halfrond-francostempel (79) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Kleinrondstempel (19) Apply NL Kleinrondstempel filter
- NL Luchtpost (9) Apply NL Luchtpost filter
- NL Port (7) Apply NL Port filter
- NL Postwaardestukken (306) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Puntstempel (12) Apply NL Puntstempel filter
- Overseas (218) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (15) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Provinciaal (46) Apply Provinciaal filter
- Republic Java (10) Apply Republic Java filter
- Republic Sumatra (25) Apply Republic Sumatra filter
- Romeinse munten (7) Apply Romeinse munten filter
- Stamp accessories (6) Apply Stamp accessories filter
- Topic fantasy (13) Apply Topic fantasy filter
- Topics (19) Apply Topics filter
- Various Countries (160) Apply Various Countries filter
Displaying 49 - 60 of 3762
Auction 221
spoorlijn Arnhem-Oldenzaal 1867-ca.1920, 116 poststukken met puntstempel 137, takje-, kleinrond-, grootrond-, typenrader- en blokstempels en tevens 92 zegels w.b. 1 cent Wapen groen en zwart met puntstempel 137
Auction 221
Sold for: 670 €
ruim 150 briefkaarten 5 en 5+5 cent Willem III ongebruikt en gebruikt met types, plaatfoutjes, stempels, expresse, veel bijfrankeringen naar buitenland w.b. Argentinië, Brazilië, Mexico, Brits-Indië, Ned.-Indië, Japan, Hongkong (en enkele zonder bijfrankering met port belast), veel teruggestuurde antwoordkaarten, etc., deels gemengde kwaliteit. Interessante koop!
Auction 221
77 briefkaarten emissie Cijfer 1876-1894 gespecialiseerd en beschreven met kleur, papierdiktes, plaatfouten en gebruik w.b. bijfrankeringen, aangetekend, A-kaarten expresse, Moed, Beleid en Trouwkaarten (met diverse bijdrukken), particulier bedrukt, etc. tevens uitknipsels en zegels met plaatvarianten, Herkomst: collectie Veraart
Auction 221
voorraad briefkaarten 1871-1995 gebruikt met beter materiaal w.b. dubbelkaarten, rozetkaarten, getand, opdrukken en bijfrankeringen in 7 bakken in grote doos
Auction 221
Sold for: 640 €
diligence- en expeditiebrieven, collectie van ca. 50 ex. vanaf 1827 w.b. Koens, van der Horst, Ryn en Yssel Stoomboot Maatschappy etc. in ringbandje
Auction 221
langstempels tussen 1864 en 1913 met veel betere ex. en mooie afdrukken, totaal ruim 550 ex. inclusief 9 poststukken in insteekboek
Auction 221
Sold for: 840 €
voorraad (*)/*/** tussen 1876- ca. 1960 met veel beter materiaal in 4 insteekboeken
Auction 221
Sold for: 740 €
collectie 1852-2012 gestempeld met vele betere ex. en series w.b. 1-47, 49, 80, 104-105, 130-131, Meeuwen, roltanding, postbewijs etc. in Davo album en insteekboek
Auction 221
grootrondstempels, collectie postkantoren groot aantal op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken in 4 ringbanden
Auction 221
nominaal ruim EUR 1200 en NL1 (ca. 65x) in 4 insteekboeken en doosje
Auction 221
plaatfouten, collectie gestempeld en */** w.b. betere ex. en op fdc's in album
Auction 221
Sold for: 720 €
collectie 1872-1996 meest */** met betere ex. en series w.b. Veth, En Face en Armenwet (met certificaat Moeijes) in 3 Davo albums