Auction 221
February 28 - March 7, 2015
- All World (12) Apply All World filter
- Asian countries (6) Apply Asian countries filter
- British Commonwealth (120) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (25) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (6) Apply Eastern Europe filter
- Europe (762) Apply Europe filter
- European countries (8) Apply European countries filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (9) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Koninkrijk (89) Apply Koninkrijk filter
- Literature (16) Apply Literature filter
- Miscellaneous (23) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (56) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (1183) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Grootrondstempel (13) Apply NL Grootrondstempel filter
- NL Halfrond-francostempel (79) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Kleinrondstempel (19) Apply NL Kleinrondstempel filter
- NL Luchtpost (9) Apply NL Luchtpost filter
- NL Port (7) Apply NL Port filter
- NL Postwaardestukken (306) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Puntstempel (12) Apply NL Puntstempel filter
- Overseas (218) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (15) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Provinciaal (46) Apply Provinciaal filter
- Republic Java (10) Apply Republic Java filter
- Republic Sumatra (25) Apply Republic Sumatra filter
- Romeinse munten (7) Apply Romeinse munten filter
- Stamp accessories (6) Apply Stamp accessories filter
- Topic fantasy (13) Apply Topic fantasy filter
- Topics (19) Apply Topics filter
- Various Countries (160) Apply Various Countries filter
Displaying 85 - 96 of 3762
Auction 221
collectie 1852-1985 gestempeld w.b. 1-100, 104-105, 130-131 etc. in 2 Davo albums
Auction 221
voorraad */** vanaf 1876 w.b. beter materiaal en grotere eenheden in 2 insteekboeken
Auction 221
Sold for: 580 €
collectie 1852-1997 gestempeld met betere ex. en series w.b. 1-6, 29, 47, 49, 104-105, 130-131, Meeuwen, postbewijs etc. in 2 KaBe albums
Auction 221
Sold for: 1.500 €
puntstempels, collectie tussen 1-258 op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken en betere kantoren in ringband
Auction 221
** nominaal ruim EUR 800 in 3 albums
Auction 221
Sold for: 480 €
collectie 1852-1984 gestempeld, deels gespecialiseerd met beter materiaal w.b. dienst, port en roltanding in 3 albums
Auction 221
2001-2006 **, nominaal EUR 860 in doos
Auction 221
Sold for: 460 €
port 1870-1947 gespecialiseerd op type en tanding met betere ex. vrijwel alle gestempeld w.b. puntstempels
Auction 221
TBC 1906 tentoonstellingscollectie meest poststukken (25 ex.) w.b. 1e-dag, laatste dag, na geldigheid, mengfrankeringen, naar het buitenland verstuurd (w.b. Paramaribo, London, Bremen), aangetekende envelop, documentatie etc., mooi opgezet en uitvoerig beschreven in doosje
Auction 221
Opening: 350 €
Sold for: 540 €
Interneringsdepot Harderwijk, collectie van ca. 190 poststukken met vele typen censuur, stroken, stempels etc. keurig opgezet in 2 blanco ringbanden
Auction 221
Opening: 350 €
collectie gestempeld 1852-1940 met betere ex. in gemengde kwaliteit w.b. nrs. 12, 29, 47, 48, 49, 80, 104-105, 130-131 etc. in Davo album
Auction 221
collectie 1852-1959 gestempeld w.b. 47, 48, 49, 104 in paar, 402B-403B met 1e-dagstempel, roltanding en telegram, tevens iets *